כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

מופע השקה – מטרופולין השלישי

ההרכב השלישי של מטרופולין, פרוייקט הדגל של עופר מאירי יוצא לדרך, אחרי חזרה שנערכה היום בנמל תל אביב, אפשר להודיע על תאריך המופע הפתוח הראשון לקהל, רשמו ביומן.

מטרופולין3 . צילום: אורית פניני - יח"צ
מטרופולין3 . צילום: אורית פניני – יח"צ

מטרופולין השלישי יוצאים לסיבוב הופעות לרגל האלבום החדש. במופע הקרוב, כמו באלבום, עופר מאירי, מי שעומד מאחורי מטרופולין, מביא סטנדרט חדש של הפקה מוסיקלית גם לבמה. איכויות הסאונד, השירים המחוספסים וההרכב המוכשר  בניהם: אפרת גוש, דנה עדיני, צליל דנין וברק גביזון צפויים להביא את בשורת החורף ולפתוח את השנה בווליום אחר.

מטרופולין, פרויקט האולפן של עופר מאירי, שאיגד סביבו צוות קבוע לצד אורחים מזדמנים, פרץ לתודעה ב-2005 באלבום בכורה שהציג סאונד ייחודי והפקה מוקפדת אשר טרם נשמעו במוסיקה הישראלית. התחושה הייתה שקורה משהו אשר סולל דרך חדשה במוסיקה המקומית. האלבום השני,  "הסליל", שנוצר עם הרכב קבוע אותו גיבש מאירי, העלה את הרף וניפק את המוטיב המוסיקאלי המזוהה של מטרופולין עם חווית האזנה מפתיעה. באלבום "השלישי" חוזר מאירי לשורשיו המקוריים; יותר עבודת הפקה, פחות דגש על הרכב קבוע  והתוצאה – מהפנטת אוזניים, ועכשיו גם על הבמה.

המופע ישלב את השירים החדשים מהאלבום החדש בניהם: "ישר ללב", "תעשה לי טוב", "אתה גומר אותי" וכמובן להיטים מאלבומי מטרופולין הקודמים בניהם: "אין לי מקום", "לא אומרת כלום", לישון בלי לחלום", "בלי לומר מילה", "מלאכים",  "1, 2, 3", "קרח".

 המופע יערך בתאריך  13  בפברואר, יום רביעי, בשעה 22:00, זאפה ת"א, מחיר כרטיס: 99 ₪  להזמנת כרטיסים, זאפה :9080*

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d