כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

נעים עכשיו לעילי בוטנר

עילי בוטנר וילדי החוץ משחררים להאזנה סינגל נוסף לקראת השקת האלבום החדש שייקרא "תם ולא נשלם" בחודש הבא.

עילי בוטנר וילדי החוץ. צילום: גיא כושי וירי יח"צ
עילי בוטנר וילדי החוץ. צילום: גיא כושי וירי יח"צ

אחרי שלושה הסינגלים – "רץ אלייך", "תתן לי יד" ו"תם ולא נשלם" שחדרו למצעדי ההשמעות והמצעדים השבועיים בתחנות הרדיו, ולאחר שהוכתרו כתגלית השנה ברשת ג', הצלחה המתבטאת גם בהופעות ההרכב ברחבי הארץ בבחינת סולד אאוט, משחררים עילי בוטנר וחברי ההרכב ילדי החוץ שיר נוסף מהאלבום החדש –  נעים עכשיו.

עילי מספר על השיר – "נעים עכשיו" יכול להיתפס בשמיעה ראשונה כשיר קליל וכייפי. זה נכון. אבל לא רק. הוא נכתב על הרגשה, תופעה, שהפכה להיות מנת חלקנו כולנו. על האסקפיזם שהפך להיות ענף הספורט הפופולארי ביותר במאה ה21… לשים בצד, לא לכאוב מדי, שיהיה קצת "נעים עכשיו".

הופעת השקה חגיגית לאלבום: 2.1.13, זאפה ת"א. אורח מיוחד: עידן רייכל. כל הכרטיסים אזלו!

8.1 זאפה ירושלים
14.1 זאפה הרצליה
31.1 היכל התרבות, יוקנעם
8.2 זאפה תל אביב
14.2 חוף הדקל, אילת (מופע מיוחד ליום האהבה)

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d