כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

כלום לא עוזר לקטלין…?

קטלין רייטר משיקה היום סינגל ראשון מאלבומה שבדרך – כלום לא עוזר לי.

קטלין רייטר. צילום: יובל אראל
קטלין רייטר. צילום: יובל אראל

חצי שנה לאחר זכייתה בתוכנית הטלויזיה  The Voice  ואחרי שהחלה ליטול חלק בפסטיגל, משיקה היום  קטלין רייטר, "הקול הבא של ישראל", סינגל ראשון בדרך לאלבום בכורה – כלום לא עוזר לי.

מייד עם תום התוכנית החלה קטלין לאסוף חומרים לאלבום בליווי צמוד של הליקון המשמשת לה בית מוסיקלי. כלום לא עוזר לי, הסינגל הראשון מהאלבום, נכתב והולחן על ידי ניר דנן, כשעל ההפקה המוסיקלית הופקד הצמד המוכשר סאבו וקותי.

הסינגל החדש מכיל את כל האלמנטים שגרמו לקהל להתאהב בזמרת הצעירה שהגיע אלינו ממונטריאול – קול עוצמתי, גרוב לא נורמאלי, טונה של כישרון ונוכחות של סופרסטארית. 

מצהירה קטלין: "לעשות מוסיקה היה חלום גדול שלי, מגיל צעיר, שמתגשם לו. קיבלתי כלים ובמה מדהימה במסגרת THE VOICE ועכשיו אני יוצאת "לעולם הגדול" כשאני מוקפת באהבה גדולה מהקהל, בבית חם בהליקון ובפופ ארט, וביוצרים מוכשרים כמו סאבו וקותי. זה מעמד מאוד מרגש."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d