סיקור הופעותפסטיבלים ואירועים מיוחדים

אינדינגב משתלט על העיר…

יריית הפתיחה של פסטיבל אינדינגב 2012 הוכתרה באירוע טרום-פסטיבל אורבני באוזןבר בתל אביב, חול המועד סוכות, 03.10.2012, נכח, תיעד ומדווח – יובל אראל.

אלון עדר ונדב הולנדר, צילום: יובל אראל
אלון עדר ונדב הולנדר, צילום: יובל אראל

זה כבר הפך לנוהג קבוע, כל אימת שפסטיבל מוסיקה ממשמש ובא, דואגים המארגנים להפיק ערב מקדים אחד או יותר לקראת, על מנת לחמם את המנועים ולעורר ריגוש בקרב הקהל הפוטנציאלי, בדרך כלל ערבי הפרומו הללו מתקיימים באוזןבר, בשביל הבלוג של יובל אראל זו מתנה משמיים, כי הרי הבלוג לא ממש אוהב לכתת רגליו לחולות המדבר או להרים המיוערים, הוא בקושי מוכן לחצות את נחל הירקון…

טל כהן שלו ועודד נפתלי צילום: יובל אראל
טל כהן שלו ועודד נפתלי צילום: יובל אראל

אכן ימים טובים באים עלינו. ולקראת ימים טובים, מרבים בחגיגות, ומתירים את המחיצות. אמש  הזדמן הבלוג כהרגלו לאוזןבר על מנת לצפות ולהאזין לכמה מהמוסיקאים שיטלו חלק בפסטיבל אינדינגב 2012 אשר יערך בין התאריכים 18 עד 20 באוקטובר במצפה גבולות אי שם בדרום הארץ, באיזור שופע חולות ורוחות…

לילי פרנקו. צילום: יובל אראל
לילי פרנקו. צילום: יובל אראל

הטעימה הראשונה מההיצע המוזיקלי המשובח שהולך להעיף את מבלי הפסטיבל במדבר, היתה זו טעימה איכותית שנגעה בכמה סגנונות ויוצרים המקומיים המכסים את הקשת מפולק, רוק עברי, סינגר סונגרייטר ועד פסגות האלקטרוניקה החדשה.

נועמיקו. צילום: יובל אראל
נועמיקו. צילום: יובל אראל

על בימת מועדון אוזןבר הופיעו בזה אחר זה – אלון עדר, טל כהן שלו, לילי פרנקו, נועמיקו ורם אוריון, את הקינוח שניתן לעשרות הבנות!!! ומיעוט הבנים??? שהגיעו אמש לאוזןבר נתנו התקליטנים מארקי פאנק ו- Galo, את החוויה המוסיקלית הזו עטר דוכן למכירת כרטיסים מוזלים לפסטיבל, דיסקים של לילי פרנקו וחלוקה חופשית של גרון 2!- המגזין הרשמי של אינדינגב.

רם אוריון והלהקה. צילום: יובל אראל
רם אוריון והלהקה. צילום: יובל אראל

את כל המידע הדרוש אודות המופיעים בפסטיבל תמצאו כאן.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151166901609654.469015.721654653&type=1&l=5c142591fc

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: