כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

ארוע הכובע – מוזיקאים אוספים תמיכה

במסגרת הקמפיין להעלאת מודעות הציבור למאבקם של מוזיקאים עצמאים – כולם אוהבים מוזיקה, כולם גם אוהבים את המוזיקאים, אולם המצב בארץ מבחינת החקיקה איננו בלשון המעטה האידיאלי.

מוזיקאים וחברים השותפים בפעילות קבוצת הפייסבוק "רוצים חוק מוסיקה" מיסודו של המוזיקאי והמרצה אילן גרין יוצאים לרחובות תל אביב במטרה לעורר את המודעות הציבורית למצבם על מנת ליצור חשיפה והכרה בנחיצותו של החוק ולעורר אהדה ציבורית וגיוס תמיכה עממית ותקשורתית לקראת הפניה לנבחרי הציבור.

בצהרי יום שישי, 05.10.2012 בדיוק בשעה 13:00, יצא לדרך ברחובות תל אביב – שנקין פינת שדרות רוטשילד והסביבה ואף במוקדים נוספים ברחבי הארץ – ירושלים, חיפה ובאר שבע אירוע הכובע. במסגרתו  מתבקשים המוזיקאים וחובבי המוזיקה לאחוז בכלי נגינה וכובע ולצאת לרחוב, לנגן, לשיר ולהפיץ את בשורת האהבה למוזיקה במטרה להעלות את המודעות למאבקם של האמנים והמוזיקאים בישראל.

במהלך האירוע יחולקו לציבור מדבקות, עלונים ודפי מידע שיפרטו את הבעיות ומגמות המאבק המוסיקלי.

המעוניינים ליטול חלק ולסייע מוזמנים לפנות במייל: tahelk@hotmail.com

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d