חדשות הסצנה

בום לבום פם, טובאריש…

חושבים שזו בדיחה, אבל לא, הרכב נגנים מחבר העמים החליט לאמץ לעצמו את השיר הכי פופלארי של בום פם, הרכב הסרף רוק הבלקני\ מזרחי\גרוב\ישראלי המחבר בין הטקסט ההזוי למדי של "אברקדברה" הקלאסי של סטיב מילר בנד (עם הרבה אהבה וכבוד למקור) למנגינה בום-פאמית מסורתית ומנענעת, כחלק ממסורת ה"בואו נעשה קאבר לשיר אהוב אך לא קשור לרפרטואר" שנוסדה בלהקה.

בום פם, האורגינל. צילום: יובל אראל
בום פם, האורגינל. צילום: יובל אראל

להקת בום פם שנוסדה בשנת 2004 כמבצעי גירסה חדשה ללהיט של אריס סאן "בום פם" יחד עם ברי סחרוף התמחתה בסצנת המוסיקה הצוענית, בלקנית, יוונית וסרף המשיכה בחידוש שירים מוכרים כשירה של עליזה עזיקרי "נערה ממש אוצר", כבשה כליל את בימות מועדוני הגרוב בארץ ומעבר לים והפכה למותג בינלאומי למוסיקה שמחה ומרקידה, גם באלבומיהם הבאים לא חסכו חברי בום פם מביצוע גרסאות מחודשות או מעובדות לשירים שטרם נס ליחם.

בום שייקרס, טובאריש. צילום מסך
בום שייקרס, טובאריש. צילום מסך

עתה מסתבר שהכל חוזר בחזרה, "אלאקאזם" הנחשב כלהיט של בום פם מקבל כעת ביצוע מחווה בידי חבורת מוסיקאים מחבר העמים – Bum Shakers, במקום טובה הם משתמשים באקורדיון…הם גם מוסיפים רקדנית בטן לשיר, צפו..

והנה המקור, הקליפ הרשמי של בום פם

אבל הבום שייקרס לא עוצרים בכך, הם מנסים את כוחם בעוד להיטים של בום פם, הפעם עם מליבו..

יפה לטובארישים האלו, הנה המקור, לא מבייש בכלל…

ביום חמישי הקרוב, 30.08.2012, יחממו חברי להקת בום פם את מופע להקת פאזטונס המגיע מחו"ל לחגוג את יום ההולדת הרביעי של  מועדון אוזן בר, פרטים, כרטיסים, כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: