סיקור הופעות

שמרת | מופע פסנתר | לבונטין7

מופע Chasing the FairyTale, שמרת, לבונטין7 ת"א, 20.08.2012 20:30, נכח, צילם, תיעד ומדווח – יובל אראל. מתפרסם גב בפורטל ההעצמה הנשית "סלונה".

שמרת רודפת אחרי סיפורי הפיות. צילום: יובל אראל
שמרת רודפת אחרי סיפורי הפיות. צילום: יובל אראל

על שמרת, אמנית במה, זמרת יוצרת, פסנתרנית, אמנית ייחודית בסצנת האינדי הישראלית, כבר כתבתי כאן לפני זמן קצר, גם נתתי לה, לשמרת, את האפשרות לספר לקוראים על איך ולמה, על החיבור למוסיקה ומה הוא עושה לה.

שמרת, מאוהבת בהופעה. צילום: יובל אראל
שמרת, מאוהבת בהופעה. צילום: יובל אראל

אמש נפלה בידי ההזדמנות לצפות ולהאזין במו עיני ואוזני באופן ישיר בתופעה, שמרת העלתה אמש מופע ייחודי במרתף האוונגרד של לבונטין7, תפאורה שלא הייתה מביישת כל בימת תיאטרון, ווילונות, פרפרים ועששיות היו את המעטפת לתריסר שירים עם פסנתר ומתופף, עדן בכר, שמרת עטויה בשמלה לבנה, ספק פייה ספק כלה, גם חילקה קרדיטים למעצבות שישבו סמוך אלי בקהל, בכלל שמרת מאוד, מאוד מפרגנת לזולת, היא דאגה בלב שלם ואוהב לתת קרדיט לכל מי שידו הייתה בהשקת המופע, מופע בשם Chasing the FairyTale, מעין מארג קסום של מילים וצלילים, גם בפתיחת המופע ובמהלכו שולב רקדן המניפות עומר יחזקאל שהוסיף גוון נוסף של אקזוטיקה לאווירה והצלילים.

שמרת ועדן בכר בלבונטין7. צילום: יובל אראל
שמרת ועדן בכר בלבונטין7. צילום: יובל אראל

אין ספק ששמרת היא כשרון מתפרץ במלא התעוזה, אני מאמין שעוד נשמע עליה בהמשך, נרדוף אחר האגדה…

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151099485344654.456795.721654653&type=1&l=bb1168028b

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: