פס קול שבועי

בני בשן אמר לי הערב אני לא שותה, הערב אנחנו שותים

בני בשן, תופעה אנושית, יש פשוט לשמוע, להאזין לשירים, ולהחליט לבד, מה אתה מקבל ממנו וממה אתה מחייך, אין צורך בחיפוש משמעויות, או שהבנת או שלא, הפעם הוא יוצא בערב…

בני בשן, תופעה אנושית. צילום: יובל אראל
בני בשן, תופעה אנושית. צילום: יובל אראל

בני בשן זומם להשתלט על גלי האתר ואתרי הרשת עם להיט חדש "הערב" שמו. בשירו החדש מציג בשן טפח מתוך אריך הנגן החדש: "אני אינדיאני".

בשנים האחרונות, במקביל להוצאת אלבומים שזכו לשבחים רמים כבש בני בשן את הבמות (ולא מעט לבבות) עם מופע שהפך לקאלט בחוגים של מביני עניין ודבר. שילוב קסום בין שירה וסיפור לבין לחנים משובחים ונבחרת נגנים מצוינת שמלווה אותו היא מתכון מנצח.

אחרי ההצלחה הכבירה של בני בשן עם השיר "את אחלה" והאלבום "ריקודים על פי תהום" שהשיק יחד עם חברי להקת בום פם, קיים חשד סביר שהאזנה לשיר החדש עלולה לעורר תנועות בלתי רצוניות בתודעה ובכתפיים. אל תגידו איפה היינו כשבני בשן הוציא את הערב, האזינו לשיר עוד הערב!

את בני בשן אפשר לפגוש ולהעריץ בהופעה הקרובה שתתקיים אי"ה ביום חמישי,  09.08.2012 בתאטרון תמונע ת"א, על הבמה – איתמר רוטשילד – גיטרה, איתמר ברק – בס, תום קלנר – צ'לו, שי ברוך – תופים. כרטיסים ב- 40 ש"ח במכירה מוקדמת, במקום 50 ש"ח בערב המופע, נצלו זאת, ישארו לכם 10 שקלים לקולה…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: