חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

חילופים במשרד התרבות והספורט

הבוקר התקיים טקס חילופי שרים במשרד התרבות והספורט, שר חדש, דעה חדשה, תקציבים חדשים – הטוטו והלוטו יסייעו גם לעולם התרבות והאמנות..

במהלך טקס חילופי השרים במשרד התרבות והספורט אשר התקיים היום קיבל לידיו השר מיקי זוהר את תיק התרבות והספורט, זוהר החליף את השר היוצא חילי טרופר.

בנאומו הצהיר השר הנכנס בין היתר כי בכוונתו לאתר כישרונות צעירים בתחום התרבות (והספורט) ולהשקיע בהם במשאבים ותשתיות אותם בכוונתו למשוך מתוך תקציבים שיועברו מרווחי הלוטו והטוטו באמצעות המועצה להסדר ההימורים בספורט שעוברת למשרד התרבות והספורט, על פי דברי השר הנכנס עולה כי גם תחום התרבות יזכה בסיוע תקציבי וכספי מהרווחים הללו.

נקודה נוספת שהדגיש השר מיקי זוהר בדבריו הייתה הצהרת כוונות נוספת בתחום התרבות והספורט, הוא אמר בנאומו כי "אנחנו נדאג לשלול תקציבים שיקדמו את הנרטיב של אויבינו. מחבלים ושהידים לא יוצגו כגיבורים במימון ישראלי וחיילים לא יוצגו כרוצחים".

 

כידוע לשר הנכנס יש קשר לעולם התרבות ומודעות לקשייהם של אמנים צעירים בעקבות בנו אליאב זוהר שנטל חלק כזמר יוצר בתכנית הריאליטי "הכוכב הבא" וקיים באוקטובר האחרון את מופע הבכורה שלו בפני קהל במועדון בארבי, היינו שם.

אליאב זוהר ואביו שר התרבות החדש מיקי זוהר. מועדון בארבי. צילום יובל אראל
אליאב זוהר ואביו שר התרבות החדש מיקי זוהר. מועדון בארבי. צילום יובל אראל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: