סיקור הופעות
כולל וידאו

האסטרונאוט של בר אלפנדרי

בר אלפנדרי משיק את האלבום "אסטרונאוט" בתיאטרון תמונע, היינו שם

מוצאי שבת האחרון, תיאטרון תמונע בדרום תל אביב. השעה 21:30 פתיחת דלתות, ועל השער צובא כבר קהל מעריצים שממתינים להכנס. זו הפעם השנייה שלי השבוע ב"תמונע" והמועדון נראה שונה כל כך מהופעה אחת לשנייה, הפעם הרחב הייתה פנויה לחלוטין ללא שום מקומות ישיבה, קהל המעריצים החל למלא את האולם, כל מקומות הישיבה ליד הבר נתפסו, הרחבה החלה להתמלא וההתרגשות הורגשה באוויר. בר אלפנדרי, במופע השקה לאלבום הבכורה שלו "אסטרונאווט". בר אלפנדרי אליו התוודענו בעונה החמישית של "דה וויס ישראל" יחד עם אחיו אדר, איתו הוא גם הקים את צמד "דור המבול" ועכשיו, בר יוצא לדרך עצמאית בהשקת אלבום הבכורה שלו.

22:00 מופע החימום מתחיל ומי מתאים יותר לחמם את בר אלפנדרי אם לא אחיו, אדר אלפנדרי, שעלה מצוייד בגיטרה קלאסית,  למופע סולו רק הוא והגיטרה וביצע חמישה שירים הממזגים שירה עברית ולועזית כאחד. אדר בירך את אחיו על מופע ההשקה, סיפר לקהל על ההתרגשות שאוחזת בו לקראת המופע שמתעתד להתחיל עכשיו ופינה את הבמה.

על הבמה התמקמו חברי ההרכב: צבי וקנין על הבס, גיל מאיר על הגיטרה, נעם ארבל על תופים אלקטרוניים ובר אלפנדרי שגם ניגן על גיטרה, יחד איתם עלו לשיר הראשון במופע "איזי" הזמרות אותן אירח בר, אליאור שמש ונעה שאואט שנשארו על הבמה גם לשירו השני והמפורסם של בר "נרקומן של אהבה". כבר פה כל הרחבה שהייתה גדושה בקהל מעריצים שהחלו לרקוד ולעודד את בר והלהקה ויש לציין את חבורת ה-"שנוזלים" שלא היה ניתן לפספס בקהל, אותם הגדיר בר "אלו חמישה ח'ברה שעושים רעש כמו שבעים", אז בהחלט שמו לב אליהם לאורך כל המופע, לאהבה ולחברות שנרקמה בין החבורה העליזה.

בר אלפנדרי הוריד הילוך וביצע את שירו של מרגי "יוצא למסיבות", אז הזמין חזרה לבמה את אליאור שמש ונעה שאואט לשיר "למה את חוזרת", בר נשאר באווירה הרומנטית והרגועה וביצע קאבר מהמם לשיר "קח לך אישה" של אריק אינשטיין. ובאותה האווירה, המשיך בר והזמין את דולב פרקנל לביצוע השיר "נפילה חופשית", אז הזמין ונתן הרבה כבוד בר לאורח הבא שלו – ג'וני קדם המפיק של אלבום הבכורה של בר "אסטרונאווט" לביצוע שקט של שיר הנושא של האלבום "אסטרונאווט".

אחרי שג'וני ירד מהבמה הזמין בר את האורח הבא שלו קובי מנדלבאום הלא הוא קוקי לבנה לביצוע של השיר "בחוץ הכל ירוק" והמנעד של יכולות השירה של בר באה לידי ביטוי בכל שיר עם אורח אחר, פשוט מדהים!

אם חשבתי שבר סיים עם האורחים בערב הזה, הפתיע בר והזמין הפעם את קמא קמילה לביצוע קאבר חשמלי אלקטרוני מדליק לשיר "בית משוגעים".

אז ביצע בר את השיר "עשר אצבעות" שהזכיר לכולם שלכל מה שהוא הגיע הוא עשה זאת לבדו בעשר אצבעות, ואחריו השיר האחרון של המופע, אליו עלו כל האורחות שהתארחו אצל בר במופע לביצוע של השיר "עבודה", אז בר הודה לכל האורחים, למפיקים לקהל ולצוות ה-"תמונע", תם המופע. הקהל ובמיוחד ה-"שנוזלים" לא עזבו את הרחבה והמשיכו לעודד ולקרוא לבר יצא להדרן, בר לא איכזב את הקהל ואכן יצא להדרן בו ביצע יחד עם כל הלהקה את שיר הנושא של האלבום "אסרונאווט".

להאזנה לפליי ליסט כל המופע, תיעוד וידאו שי שיר.

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: