חדשות הסצנהחדשות מקומיות

החברים של אלדי – מופע התרמה במועדון בארבי

מופע התרמה במועדון בארבי למען עמותת חלי"ל האור התומכת בחולי סרטן הדם בישראל, כל הפרטים.

ביום ראשון  24 באפריל יתקיים במועדון בארבי בתל אביב  אירוע בו יטלו חלק אמנים רבים על בסיס התנדבותי כאשר כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים יתרמו לעמותת חלי"ל האור התומכת בחולי סרטן הדם והלימפומה בישראל. מי יגיע? – אלעד קרן חוגג יום הולדת 50 וכל החברים באים להופיע איתו – היהודים, טל פרידמן, רועי זוארץ, איחוד היסטורי של להקת השוונג של הפיתה (ניר פרידמן) עם הגיטריסט ארז נץ, איחוד של להקת נעליים המיתולוגית ואורחים נוספים. מכירת הכרטיסים בעיצומה. לחצו כאן כדי לשריין מקום במופע.

אלעד קרן, מוזיקאי ונגן בגיטרת בס אשר ניגן במהלך השנים עם מאיר בנאי ז"ל, היהודים, השוונג של הפיתה, נעליים, ירמי קפלן, פורטיס ועוד ועוד. חלה בסרטן הדם לפני 10 שנים, התמודד עם טיפולים מורכבים וקשים מאוד במהלך השנים, אך לשמחתנו הוא בריא ונקי מהסרטן כבר שלוש שנים. לכן, החליט שלרגל יום הולדתו ה- 50, ואחרי שנתיים של קורונה מגיע לכולנו לחגוג. החגיגה המוזיקלית תעמוד בסימן איסוף תרומות למען העמותה התומכת בחולי סרטן הדם והלימפומה בישראל.

אל אלעד יצטרפו על הבמה שורה ארוכה של חברים איתם הוא ניגן לאורך השנים – היהודים, טל פרידמן, רועי זוארץ, איחוד של להקת השוונג של הפיתה (ניר פרידמן) עם הגיטריסט ארז נץ, איחוד של להקת נעליים, לירון מיוחס ואורחים נוספים. כל האומנים שיופיעו מגיעים בהתנדבות, באהבה גדולה לאלעד איתם ניגן לאורך השנים, וכדי לתמוך ולתרום למטרה החשובה ולמען חולי סרטן הדם בישראל.

כל אלעד מספר – "היו רגעים בהתמודדות עם המחלה, שממש לא היה בטוח שאני שורד אותה. הגעתי למצבים קשים מאוד, גופנית ונפשית. למזלי הרב הצלחתי בזכות אנשים מדהימים להגיע לטיפול הטוב ביותר להתמודד עם המחלה שלי, ואני היום כאן, בריא לחלוטין. אז החלטתי לחגוג את החיים בדרך הכי טובה שיכולה לעלות על דעתי. וחשוב לא פחות, כל  ההכנסות מחגיגות יום ההולדת והמופע המשותף של חבריי, יגיעו  לעמותת חלי"ל האור. זוהי עמותה שתומכת בחולי סרטן הדם בישראל. כמי שיודע כמה תמיכה חשובה וכמה מידע נכון ברגע הנכון חשובים. אני רק יכול להוקיר תודה לארגונים כמו חלי"ל האור. וכדי שהם יוכלו להמשיך ולתמוך בחולים אחרים, רציתי להעניק לכם את האנרגיה הכלכלית לכך. עם הכסף שנגייס הם יוכלו לסייע לחולים אחרים. את התרומה שלי".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: