חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

מאלומה בהיכל מנורה

הזמר הלטיני פתח את המופע הראשון מתוך שניים בתל אביב

הכוכב הלטיני פתח את המופע עם ״בואנוס נוצ׳ס ישראל״. היה זה המופע הראשון מתוך שניים אשר יצא לדרך הערב בהיכל מנורה בתל אביב. מופע 360 של מאלומה בייבי במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלו בפני 12,000 צעירים וצעירות שיצאו מגדרם למראה אחד האמנים הפופולאריים בעולם. ביום שני יתקיים מופע נוסף.

מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו
מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו
מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו
מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו
מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו
מאלומה בהיכל מנורה. צילום קוקו

כך מאלומה לפני האירוע – "אחרי תקופה ארוכה של קורונה אנחנו סוף סוף כאן. זאת הפעם השלישית שלי, אבל מרגיש כמו הפעם הראשונה. זאת הופעה מיוחדת, ואני ממש מתרגש, כי מלבד שהנשים בישראל הן הכי יפות שיש. אני לא אוהב לדבר על פוליטיקה ודת, אבל בדבר אחד אני בטוח, שהאהבה היא התשובה. אני מקדיש את השירים במופע לאלו שאינם כאן, שקיפחו את חייהם במלחמות בחודשים האחרונים."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: