סיקור הופעות
כולל וידאו

עדי כהן ולירון לב יוצאים מהסלון לבמה

המופע של עדי כהן ולירון לב בקפה תיאטרון הקאמרי

ערב שבת, התיאטרון הקאמרי מארח את עדי כהן ולירון לב, צמד אמנים שנפגש לראשונה במסגרת תכנית  ריאליטי "כוכב נולד" בשנת 2004, לירון אמנם הודח ואילו עדי העפילה לגמר לצידם של הראל סקעת והראל מויאל אך הקשר ביניהם נשמר לאורך השנים.

אולם קפה התיאטרון מלא כמעט עד אפס מקום בקהל שרובו היה בגיל השלישי, לרגע חשבתי שאני הכי צעיר בקהל עד שראיתי עוד כמה ח'ברה בגילי פחות או יותר. לרגע חשבתי שהערב הולך להיות ערב שירה בציבור עד שלירון לב עלה לבמה, עדי כהן הופיעה מתוך הקהל ועלתה גם היא לבמה והחלו שניהם בשיר "Shallow" של לידי גאגא והבנתי שייתכן ואני טועה במחשבה האוטומטית שלי, הצמד המשיך בשיר "שלג" לכבוד תחילתו של החורף. לירון סיפר לקהל על תפקידיו כמדבב ועדי על מחזות הזמר שהיא כה אוהבת להשתתף בהם ומשם המשיכו לביצוע מרהיב לשיר "Can You Feel Tha Love Tonight" מהמחזמר "מלך האריות" ואז החלה חפלה מזרחית בביצוע של מחרוזת שירי מרגלית צנעני, מהמחרוזת של מרגול המשיכו השניים למחרוזת נוספת ולא פחות מרגשת של שירי האירוויזיון והדגימו לנו את יכולות החיקוי הנהדרות שלהם שסחפו את הקהל בצחוק מתגלגל.

עדי כהן ולירון לב בקאמרי. צילום שי שירQ
עדי כהן ולירון לב בקאמרי. צילום שי שירQ

בשלב זה, עדי כהן ירדה לקהל, ביקשה מהתאורן שהיה גם איש הסאונד להאיר בעמעום את הקהל והצמד שרו ביצוע מרגש בפורטוגזית לשיר "The Girl From Ipanema" שלאחריו הבהיר לירון לב לקהל שהוא לא באמת יודע מה הוא שר בפורטוגזית. הצמד סיפר גם לקהל שזכה לשיר את השיר החדש של Addel במצעד קאברים שלה "Easy On Me" וביצעו את השיר יחד עם שיר נוסף שלה "Rolling In The Deep".

הצמד סיפר איך שיתוף הפעולה ביניהם החל 17 שנים אחורה בזמן, באודישנים, חזרות ושאר מיני אירועי שירה כאלו ואחרים שהפיק היה ב-"כוכב נולד" והקורונה די שיתקה אותו כמו את שאר האמנים בארץ ובעולם, עד ש… לירון ועדי ישבו לנגן במרפסת של לירון, את אותו ביצוע הם הקליטו והעלו לרשתות החברתיות, שם הוא נחל הצלחה, החלו להגיע בקשות להופעות פרטיות ושיתוף הפעולה ביניהם עלה הילוך חזרה והם החלו להופיע בבתים ובסלונים, הצמד מתאר את החוויה כמרגשת ומרתקת והמופע בו אנו צופים הוא יציאה מהסלון חזרה לבמות, ישירות לבימתו של התיאטרון הקאמרי.

 

 

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: