חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

המופע הראשון של זהבה בן – באיכילוב

הבוקר התייצבה הזמרת זוכת "האח הגדול" זהבה בן בחצר בית החולים איכילוב והופיעה בהתנדבות בפני הצוותים הרפואיים והמאושפזים, צפו.

שנה אחרי שהופיעה לראשונה בלובי של בית החולים איכילוב שבה הבוקר הזמרת זהבה בן שרק לפני יומיים זכתה בתכנית הריאליטי "האח הגדול" בפרס הגדול בבית החולים והגישה מופע בהתנדבות אשר שודר אל המחלקות השונות דרך הרשת הפנימית למאושפזים ולצוותים הרפואיים. בין השירים שזהבה בן בצעה היו להיטיה הגדולים – "טיפת מזל", "חיים שלי", "קטורנה מסאלה" ו"אולי בעולם אחר".

זהבה בן בבי"ח איכילוב. צילום מוטי קמחי
זהבה בן בבי"ח איכילוב. צילום מוטי קמחי
זהבה בן בבי"ח איכילוב. צילום מוטי קמחי
זהבה בן בבי"ח איכילוב. צילום מוטי קמחי

המופע הבוקר היה ירייית הפתיחה, ישנן הופעות נוספות בדרך, כאמור בשבוע הבא תעלה זהבה בן מעל בימת תאטרון גבעתיים במסגרת פסטיבל "שירת הים" ובערב חגיגות המימונה תופיע במסגרת פסטיבל במרכז עזריאלי בחולון, בקיץ היא צפוייה להופיע בצמד הופעות באמפי קיסריה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: