כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונהסיקור הופעות
כולל וידאו

חוזרים לשגרת הופעות

שלומי שבת והראל סקעת הם בין האמנים שכבר חזרו לשגרת הופעות, צפו

כמו סכר שנפרץ ההכרזות על מופעי מוזיקה מכסים את הסצנה, בזה אחר זה נקבעים תאריכים קרובים להופעות כמעט בכל המועדונים והאולמות, אמנם עדיין כל ההופעות מחוייבות למגבלות התו הירוק מבחינת תפוסת קהל ושמירה על הכללים (תעודת התחסנות\תו ירוק, מסכה על הפנים, ישיבה לפי קבוצה גרעינית\ קפסולה), אולם ההתרגשות רבה, הן אצל האמנים והן בקרב הקהל הרב המבקש להשתחרר סוף סוף מ"העוצר המוזיקלי" שנכפה עליו זמן רב.

הראל סקעת במועדון זאפה הרצליה. צילום שירלי אופטובסקי
הראל סקעת במועדון זאפה הרצליה. צילום שירלי אופטובסקי
הראל סקעת במועדון זאפה הרצליה. צילום שירלי אופטובסקי
הראל סקעת במועדון זאפה הרצליה. צילום שירלי אופטובסקי

אנחנו אמנם משתדלים להגיע לכל האירועים "החשובים" בבחינת מופע ראשון במועדון כזה או אחר, ובמקביל מנסים להתניע את הצוות שפעל במסגרת האתר עד לפני שנה.

בינתיים שמחים לדווח על שתי הופעות מרגשות שהתקיימו לקראת סוף השבוע – שלומי שבן הופיע לראשונה על הבמה במועדון גריי ביהוד מאז החלים מקורונה, המופע הוכרז כסולד אאוט מיד לאחר תחילת מכירת הכרטיסים. בתאריך 21 במרץ הוא חוזר לגריי (כבר סולד אאוט…) ובתאריך 3 במרץ יופיע באמפי בעומר.

שלומי שבת בהופעה במועדון גריי. צילום וידאו לילך פרידמן

 

ואילו הזמר והראל סקעת חזר לבמה במועדון זאפה בהרצליה, עם דמעות בעינים ובהתרגשות מטורפת להופעה הראשונה בפני קהל אחרי שנה שלמה !!!

כך סיפר הראל לקהל המעריצים.ות – ״חלמתי עליכם בלילות , שמעתי אותכם שרים איתי בדמיון שלי וכל כך התגעגעתי, את הנני כאן לא שרתי שנה שלמה ! אמרתי לעצמי שזה שיר שאני אחזור לשיר רק !! בהופעה הראשונה אחרי שתיגמר הקורונה".

הראל סקעת במועדון זאפה הרצליה. צילום וידאו שירלי אופטובסקי

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d