קליפים חדשים

רמי פיינשטיין – Would That Be Enough?

שיר ראשון לרמי פיינשטיין מאלבום בשפה האנגלית - Would That Be Enough?

הזמר היוצר רמי פיינשטיין, משחרר שיר חדש באנגלית לקראת אלבום חדש, רביעי שלו, כולו באנגלית הפעם – Would That Be Enough?

רמי, שנולד בארצות הברית עושה בשנים האחרונות סבבי הופעות בארצות הברית והיה זה אך טבעי שהנוכחות הזו תוביל אותו להחלטה ליצור אלבום בשפה האנגלית שידבר עם הקהל שם בניכר. באלבומו החדש נוטלים חלק מוזיקאים מהשורה הראשונה ביניהם מצויים יוסי פיין, איתמר מאירי, איתן רז, ארקדי דוכין, יובל מסנר ועוד. הפקת האלבום הסתמכה בפן הכלכלי על פרויקט מימון המונים מוצלח. זו הפעם השנייה שהקהל של רמי מחזיר לו אהבה ותומך בפרויקט מימון לאלבום שלו.

לפני מספר שנים כתבתי על רמי את המילים הבאות, לדעתי הן עדיין עומדות בפני עצמן גם מול השיר החדש – "…ולמדתי מהם על אדם חביב מאוד, שופע הומור ופרפקציוניסט בעבודתו. השירים של רמי מלאי תובנות, חוכמת חיים, אופטימיות, התבוננות, וגם מוסר השכל."

על השיר החדש אמר רמי מיד עם שחרורו – " זהו! הרבה זמן חיכיתי לשיר החדש. הזמן שבו אנחנו צריכים להתרחק אחד מהשני הוא זמן טוב להיזכר כמה אנחנו צריכים ורוצים קרבה ואהבה.אשמח שתספרו לי מה זה עורר אצלכם וגם שתשתפו אצלכם שעוד אנשים יראו ויכירו. המון אהבה ובריאות לכולם."

אז אנחנו משתפים ומאוד אוהבים, תודה רמי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: