ינואר, 2020

23ינואר11:59 PMאמן הדאנסהול הג'מייקני MASICKA מגיע לתל אביב11:59 PM בארבי

מאסיקה

פרטי האירוע

מאסיקה או באנגלית MASICKA או בעצם בשמו המקורי ג'אוואן פירון, גדל בפורטמור ג'מייקה והחל את הקריירה בתוכניות רדיו ותחרויות מקומיות כדיג'יי צעיר (Dee jay) עם ליריקה משוגעת, פלואו ומלודיות שהשאירו את כולם פעורי פה. כילד מתבגר למשפחה חד הורית למד מהר מאוד את תפקיד ה"גבר" בבית ודאג למשפחתו. ניסיון החיים הזה תרם הרבה לבגרות שלו וכבר בגיל 19 יצא עם שירים בהם מסרים על החיים והחברה.

ברזומה של מאסיקה, לא מעט שיתופי פעולה עם אמנים מהשורה הראשונה ביניהם אידוניה, וייבז קרטל, קונשנס, באונטי קילר, קראניום, וולשי פייאה (מייג'ור לייזר) ועוד רבים. ממש לאחרונה שיחרר ביחד עם דקסטה דאפס שיר שהפך בין לילה ללהיט.

את שנת  2020 הוא פותח עם טור אירופאי שיתחיל בישראל. מאסיקה יגיע להופעה אחת שתתקיים במועדון בארבי ת"א – כחלק מלילה שלם של הופעות ותקלוטים עם נבחרת האמסיז והסאונדים המקומיים על הבמה. האירוע הצפוי בהפקתם של בלוסטון- לייב ניישן ישראל ו- YA! Productions החוברים לשיתוף פעולה יחדיו בתחום הדאנסהול, הרגאיי והרייב.

הכניסה לאירוע מגיל 18. יום חמישי, 23/1/2020 החל מחצות במועדון בארבי, תל אביב. הכרזות נוספות על משתתפי הפסטיבל יצאו בקרוב מאוד!!

תאריך

חמישי, 23 ינואר 2020 בשעה 23:59

מקום

בארבי

דרך קיבוץ גלויות 52, תל אביב יפו

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים

האבנט בפייסבוק

האבנט בפייסבוק
Back to top button
Close