סיקור הופעות
כולל וידאו

אסף כהן – מופע אינטימי- ב'סלון באלון'

המופע של אסף כהן במסגרת פסטיבל הנדיב, פינה קטנה בפסטיבל גדול

מתוך שלל המופעים שהתקיימו במסגרת פסטיבל אלטרנדיב שאף הוא היה חלק מאירוע פסטיבל הנדיב, אשר התקיימו בסוף השבוע האחרון, התקיים גם המופע של המוזיקאי אסף כהן, במהלכו ביצע שירים מאלבום הבכורה שלו. לצד אהבתו של אסף למוזיקה ויצירה הוא עוסק בחינוך וטיפול בנוער המתמודד עם מורכבות נפשית, כן הנחה אסף סדנאות כתיבה והלחנה לאסירים בבתי סוהר וכיום עוסק בטיפול באמצעות מוסיקה באוכלוסיות שונות ומנהל מערך שיקום באמצעות מוסיקה למתמודדי נפש בבני ברק.

אסף כהן. צילום תומר שיינפלד
אסף כהן. צילום תומר שיינפלד
אסף כהן. צילום תומר שיינפלד
אסף כהן. צילום תומר שיינפלד

אין ספק כי עיסוקו זה זולג את השפעותיו אל תחום היצירה המוזיקלית האישית של אסף ואמנם בשיר שהוא השיק ימים ספורים לפני המופע, הלקוח מאלבומו – "העבד" הוא מתאר את המאבק בין התשוקה לחיים לבין הפחדים המנסים לחבל באותה בערה פנימית. מדובר למעשה במצב תודעתי בו האדן נשלט על ידי פחדים, חרדות וקולות פנימיים של ייאוש, אך לעומתו, בסופו של השיר מופיע "הילד" המתאר את הצד הבוחר בחיים, בתשוקה, ביצירה ובאמונה.

לצד שיר זה ועוד הופיע כאמור אסף כהן תחת עץ האלון במסגרת אירועי הפסטיבל כשהוא מלווה עצמו בגיטרה אקוסטית. את הפינה הקטנה הזו הצלחתי לתעד במהלך שלל האירועים שהתקיימו באותה עת. צפו.

 

תומר שיינפלד

תומר שיינפלד יליד 1966 נולד עם נכות שמחייבת אותו להשתמש בכסא גלגלים אוהב מוזיקה מאז ילדות ,הולך להופעות עוד מנעוריו כאשר היה צריך "לסחוב" את אבא שלו להופעות כי לא היה עצמאי, חיידק הצילום נדבק בו ב- 15 השנים האחרונות ומאז הוא משלב את שני הדברים שהוא אוהב לעשות - צילום והאזנה למוזיקה - הופעות חיות במיוחד, מצלם עבור הבלוג של יובל אראל מעל שנה. או כמו שתומר אומר כדאי להרגיש חי צריך איזה 2,3 הופעות בשבוע . הכינוי של תומר הוא The Rolling Photographer

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: