קליפים חדשים

גרסת האירוויזיון לשיר Set Me Free של עדן אלנה

השיר שעדן אלנה תבצע בתחרות האירוויזיון השנה זכה לקליפ ייצוגי, צפו

כידוע, עדן אלנה תייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון ה-65 אשר תתקיים ברוטרדם, הולנד בחודש מאי הקרוב. הבוקר יוצאת גרסת האירוויזיון של השיר שנבחר Set Me Free במעטפת קליפ חדש באווירה בינלאומית, על מנת להביאו לחשיפה מרבית לקראת שלב חצי הגמר של האירוויזיון שיתקיים בתאריך 18 במאי בו תשתתף ישראל. את השיר Set Me Free כתבו והלחינו עמית מרדכי, נועם זלטין, עידו נצר, רון כרמי.

הקליפ צולם במתחם דיזיין סיטי ובויים על ידי נמרוד פלד. בעולם הרדום, ובתקופה העכשווית בה הכל קפא ונעצר, עדן מתעוררת ומעירה אחריה את העולם בעזרת המוסיקה. העולם שמתעורר מאפרוריות הולך ונצבע בצבעים ומתמלא באנרגיה, במוסיקה ובקשר אנושי מחבר.

את הקליפ הפיקה טלי אשכולי, מי שהייתה מפיקת אירוע אירוויזיון 2019 שנערך בישראל. אשכולי גם תהיה גם אחראית על ההפקה והניהול האמנותי של עדן בדרכה להשתתפות באירוויזיון 2021.

תחרות האירוויזיון תועבר בשידור חי בכאן 11 בתאריכים 18,20,22 במאי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: