חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

סבב Farewell Tour של אוזי אוסבורן נדחה לשנת 2022

הסבב - No More Tours II נקבע לשנת 2022 הן בשל בעיות בריאות והן בשל השבתת עולם המופעים, כל הפרטים.

אוהדי אוזי אוסבורן סוף סוף יזכו לראות את נסיך החושך בשנת 2022. בעקבות בעיות הבריאות האחרונות של אוזי והשבתת תעשיית מופעי המוזיקה בעקבות מגיפת הקורונה.

אשתו של אוזי והמנהלת האישית שלו שרון אוסבורן מסרה כי הן בשל ההתאוששות של אוזי בעקבות נפילה שגרמה לפגיעה בפלטינות בגבו והן בשל ההשבתה מאונס של סצנת ההופעות, כל האמנים והלהקות סוגרים את סבבי ההופעות שלהם לשנת 2022 וכרגע למצוא תאריכים זמינים זה ממש טירוף. התעשייה כולה מבקשת להחזיק את כולם בבת אחת. הסבב של אוזי יחל בבריטניה והוא מצפן לכל תעשיית המופעים הבינלאומית אשר ככל הנראה לא תחזור לפעול לפני שנת 2022.

בתחילת שנת 2020 השיק אוסבורן אלבום חדש ובו הוא אירח את אלטון ג'ון, האלבום Ordinary Man הוגדר בידי אוזי כאלבומו החשוב ביותר. כזכור אוזי אוסבורן ביקר בישראל בשנת 2010 במסגרת פסטיבל אוזפסט התקיים בפארק הירקון ולאחרונה הופיע בקיץ 2018 בלייב פארק בראשל"צ במה שנקרא Farewell Tour  הסבב הראשון – No More Tours I. מעניין כמה סבבי פרידה אוזי עוד יארגן?…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: