קליפים חדשים

הדסה – Golden Cage

הסנונית הראשונה מאלבום הבכורה של הדסה - Golden Cage, צפו בקליפ

הזמרת והיוצרת הדסה עזריה החלה את הקריירה המוזיקלית והאמנותית שלה בגיל מאוד צעיר, מחול בלט, פסנתר, גיטרה ותופים. כבר בגיל 16 החלה לכתוב ולהלחין שירים כשהיא כנערה הכירה את המפיק המוזיקלי נדב ביטון המלווה אותה מאז ועד עתה עם הפסקה די ארוכה…

כעת הדסה עושה את צעדיה לקראת הוצאתו של אלבום בכורה פרי עטה והלחנתה מתוכו היא משחררת הבוקר את השיר – Golden Cage.

כך הדסה על השיר והאלבום – "כולנו כלואים בכלובים של זהב. כלוב של זהב משמעו העדר בחירה חופשית. לא תמיד קל להודות שאתה בעצם בתוך כלוב. לא תמיד נמצא את הכח לצאת ממנו. מסכת – הוא הקול שלי לאנשים לפרוץ החוצה מתוך כלובים שכאלו. הגרסה בשפה האנגלית – לכל שיר שאני כותבת יש את השפה שלו והיא לאו דווקא עברית. מסכת נולד באנגלית והיה לי חשוב להציגו לקהל המקומי וגם לקהל מעבר לים."

ביצירת הקליפ המלווה את השיר מעורבים רומן בוצ'אצקי, מישה קמינסקי ונאור אפל. צפו בקליפ.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: