קליפים חדשים

ניית'ן רוד – Evelyn

שיר הבכורה ליוצר הפולק פופ החדש ניית'ן רוד , צפו בקליפ

מוזיקאי יוצר חדש מפציע כאן בתל אביב, ניית'ן רוד הוא יוצר בסוגות האינדי פולק המבקש לשחרר כעת את שיר הבכורה שלו – Evelyn אותו הוא תימלל, הלחין ואף הפיק מוזיקלית לצידו של אלון ווסרמן. השיר החדש נשמע כמו דרים פולק פופי אוניברסלי שדי מזכיר לי את אוהד ריין אקא אולד מן ריבר שאף הוא הגיח לתקופת מה לישראל מהגולה המתוקה באוסטרליה, כיכב בתוכנית הריאליטי "דה וויס" עם חומרים מקוריים, מילא מועדונים ואחרי שנתיים חזר עם משפחתו לחצי הכדור הדרומי.

אולם שוב לעניינינו ולעניינו של ניית'ן רוד, אין ספק כי מדובר ביוצר מוכשר ורגיש, מדובר במוזיקאי שהחל בגיל צעיר מאוד את החיבור לעולםה זה דרך לימודי נגינה בפסנתר – מוזיקה קלאסית כמובן, ומשם המשיך לגיטרה תוך שהוא סופג השפעות מוזיקליות מאמנים ויוצרים דוגמאת קאט (יוסף איסלאם) סטיבנס, הביטלס, קרול קינג,וסוגות הפולק והפופ אמריקאים משנות השבעים של המאה שעברה.

לפני שישב במהלך השנתיים האחרונות על החומרים לאלבום הבכורה שיקרא Slowly התנסה ניית'ן במופעי רחוב, שאת חלקם תיעד בחשבון האינסטוש שלו, וספג את האווירה והקשר הישיר והבלתי אמצעי של אמן וקהל. השיר הטרי אמור להוות את הסנונית הראשונה מתוך אלבום בכורה בתצורת אי.פי האמור לצאת ככל הנראה בקיץ הנוכחי.

אם שיר זה הינו אקט הפתיחה אני מוצא את עצמי מצפה להמשך מבטיח לא פחות. בהצלחה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: