חדשות בינלאומיות

הלו פול, אתה מגיע?

האם סר פול מקרטני חוזר לתל אביב?

לפני תריסר שנים סר פול מקרטני, מארבעת המופלאים של ליברפול, להקת הביטלס, קיים מופע בפארק הירקון לפני עשרות אלפי צופים, הורים וילדים יחדיו, גם אנחנו היינו שם.

מעת לעת עלו בסצנה ידיעות כאלו ואחרות לגבי ניסיונות לשוב על אותה הצלחה ולהחזיר את סר פול מקרטני לתל אביב, כבר דנתי ודשתי בסוגיה הזו לא אחת, כעת עולה שוב הנושא לכותרות באופן די מעורפל, על פי ציוץ של רז שכניק, כתב התרבות והספורט של ידיעות אחרונות עולה כי מספר משרדי הפקה ישראליים העוסקים בהבאת אמנים מחו"ל לישראל הגישו הצעות מחיר לצוות המנהל את עסקיו המוזיקליים של מקרטני במטרה להביאו שוב לישראל.

מקרטני מקיים בשנתיים האחרונות סבב הופעות גלובלי בטייטל Freshen Up Tour שהחל כבר שנת 2018 בקנדה בעקבות אלבום הסולו האחרון שלו, ה- 17 במספר – Egypt Station.

הסבב נמשך עמוק אל תוך שנת 2019 והגיע גם לאירופה. המופעים לשנת 2020 צפויים להתקיים בתקופה בין 23 במאי ועד 27 ביוני כולל דרך צרפת, הולנד, גרמניה, איטליה, ספרד, בלגיה ואנגליה. התחנה האחרונה המתוכננת היא פסטיבל גלסטונברי ב- 27 ביוני.

לסר פול מקרטני, במידה ואכן יקיים מופע בישראל, שזה יהיה קרוב לוודאי, על פי המידע המצוי בידינו, לא פחות מפארק הירקון וככל הנראה באמצע מאי (התאריך המדוייק שמור ביומן הפרטי), מחכה גם הפרס שהוחלט להעניק לו בשנת 2018 על ידי נשיא המדינה אך בזמנו הודיע מקרטני כי נבצר ממנו להגיע בשל לוח זמנים צפוף…אז כבוד הנשיא, ראובן ריבלין, תגיע למופע עם הפרס!!

כך זה היה אז, בפארק, וידאו של כפיר עשהאל

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: