חדשות מקומיותמבזקי מוזיקה
כולל וידאו

להקת האנג'לסי מגיעה להיכל התרבות

חברי להקת האנג'לסי יחד עם תזמורת הקאמרטה הישראלית, גון בן ארי ומקהלת זולת, יופיעו בהיכל התרבות, כל הפרטים

להקת האנג'לסי  הוקמה בשנת 2011 והפכה מיד לאחד הצלילים המזוהים ביותר עם המוזיקה העצמאית המקומית, כאשר שמה נישא מפה אל פה והם ממלאים את מועדוני ההופעות הקטנים בדרומה של תל אביב עד אפס מקום. הסולן ומנהיג ההרכב, תומר בר אור וחבריו, השיקו את אלבום הבכורה שלהם –   Exit Inside בשנת 2014, הוא נבחר בארץ לאלבום השנה במספר מצעדים, ולאחרונה גם לאחד מאלבומי העשור. אלבומם השני  Nodyssey  ראה אור בסוף שנת 2018, בו זמנית בארץ ובעולם, הביא עימו סבב הופעות מצליח במיוחד בגרמניה ובמדינות נוספות באירופה.

כעת מגיעה להקת האינדי, אשר החלה את דרכה בהופעות סודיות במרתפי תל אביב, אל במת היכל התרבות. המופע הצפוי יתקיים בתאריך 28 במרץ 2020 וכאמור לצידה של הלהקה יטלו חלק במופע נגני תזמורת הקאמרטה הישראלית, גון בן ארי ומקהלת הזולת. שירי ההרכב יקבלו עיבוד חדש שיותאם להרכבים המלווים כדי להעשיר את החוויה החד פעמית הזו.

כך מנהיג הלהקה, רותם בר אור על המופע הצפוי: ״להכין את הסט ליסט להופעה הזו הרגיש בשבילי כמו לכתוב שיר. נשארתי ער חצי לילה בגלל זרם בלתי פוסק של רעיונות. כבר בחזרה הראשונה עם הלהקה על התכנית לערב קיבלנו כולנו צמרמורות. מקווים לא להתרגש מדי, כדי שנצליח גם להנות מהרגע.״

כאן מתארגנים על כרטיסים.

 

 

תגים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
Close