קליפים חדשים

נטע ברקמן מארחת את עומר נצר – מקום למישהו אחר

שני אמנים יוצרים ומבצעים משתפים פעולה בשיר חדש

נטע ברקמן, 25, זמרת ויוצרת אשר השתלמה בלימודי הפקה מוזיקלית בבית הספר למוזיקה רימון, משיקה את השיר "מקום למישהו אחר", אותו היא כתבה, הלחינה והפיקה עם המפיק גל פדה, בו היא מארחת את המוזיקאי עומר נצר. שני היוצרים הכירו לפני מספר שנים והחלו לעבוד ביחד כאשר עומר הוזמן להקליט גיטרות לחלק משירי אלבום הבכורה המתקרב של נטע "1/2". מכאן לשם עומר נבחר ליטול חלק כזמר בדואט העכשווי. על הקליפ – לירן סגל.

כך נטע על החיבור והשיר החדש – "כשחשבתי איזה זמר אני רוצה להביא לדואט הזה, ישר חשבתי על עומר, ידעתי שהוא יוכל להתחבר לסיטואציה שעליה מדובר בשיר והרגשתי שהעומק שלו והקול הגברי המחוספס, זה בדיוק מה שהדואט הזה צריך. לשמחתי, גם הוא חשב ככה".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: