קליפים חדשים

רז שמואלי – קיים

רז שמואלי משיקה שיר חדש - "קיים", צפו בקליפ

שיר חדש המשתחרר היום בדרך ל"חתימת" האלבום הבא של רז שמואלי – "ביקורת עצמית". השיר נכתב בידי רז שמואלי והולחן על ידה יחד עם יונתן ויינרייך האחראי גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית על שיר זה כעל יתר חומרי האלבום המתהווה. על הקליפ המרתק המלווה את השיר אחראי הבמאי עומרי פירר.

רז שמואלי תשיק את האלבום המלא במופע חגיגי שיתקיים בתאריך 2 בפברואר 2020 במועדון זאפה עם אורחים מיוחדים, עדיין לא פורסמו שמותיהם אבל כבר עתה אפשר למצוא שורת מוזיקאים מכובדים שהכריזו כי יגיעו למופע, ביניהם מצויים שמותיהם של אביגיל רוז, נתן סלור, איה זהבי פייגלין, מיקה שדה, מיקה הרי, יעל קראוס, גדי רונן, אלון לוטרינגר ועוד שלא הספקתי ללקט את שמותיהם….:-)

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: