סיקור הופעות

המופע האלקטרו אקוסטי של מארק אליהו

מארק אליהו מגיע למועדון בארבי בתל אביב עם הטריו החשמלי אקוסטי ומארח את אביו פרץ אליהו ואת דיקלה, טוני פיין מביא את המראות והקולות, תיעוד.

האמת שבין מסע הופעות עולמי אחד למשנהו, די קשה לתפוס רגעים עם מארק אליהו על במה בישראל, וכאשר רגעים כאלו מגיעים, חייבים לתפוס את ההזדמנות בשתי ידיים, במוצאי שבת, כאשר מארק המלווה בטריו החשמלי אקוסטי שלו שכולל לצידו את חיים וייס בקלידים ואת עדי רותם בדיגיטל, סינטי וגיטרה, המועדון היה מלא כהלכה.

מארק, שכבר רבות נכתב עליו כאן בבלוג בהזדמנויות רבות, עושה בשנה האחרונה אתה דרך לקראת אלבום שלישי, מאז ינואר 2019 עת שחרר את הצלילים הראשונים בהתהוות האלבום למדנו כי משלב הפעם את הצליל האקוסטי לצד הצליל החשמלי והאלקטרוני כדי להעשיר את היצירה שלו, החדשה כישנה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

במופע במוצאי שבת הגיש מארק אליהו לקהל שורת קטעי מוזיקה המשלבים בין אלבומיו המוכרים – Sands   ו- Roads או בעברית חולות ודרכים, לבין החומרים החדשים שישובצו באלבום השלישי.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

במהלך המופע הצטרף אביו של מארק, פרץ אליהו לטריו וכן הזמרת דיקלה, העומדת לצאת בקרוב בסבב הופעות חדש עם צלילים המשלבים ביטים עכשויים עם השירה המוכרת, האהובה והאופיינית לדיקלה.

השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למועדון בארבי כדי לחוות את המופע ולחזור עם המראות והקולות.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע עם מארק אליהו

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע עם פרץ אליהו

קטעי וידאו מהמופע

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: