חדשות הסצנה

היוצר האמריקאי מט סימונס – Matt Simons מגיע לתל אביב

מט סימונס - Matt Simons יגיע למופע בתאריך 30 בנובמבר במועדון בארבי בתל אביב, כל הפרטים.

מט סימונס, הסינגר סונגרייטר יליד פאולו אלטו בקליפורניה היושב בשנים האחרונות בברוקלין ניו יורק, אמור להגיע למופע חד פעמי במועדון בארבי  במסגרת סבב הופעות עולמי בעקבות אלבומו החדש After the Landslide.

מט סימונס, נכדם של זוג זמרי אופרה החל את מסלולו המוזיקלי כנגן סקסופון בסוגת הג'אז ומשם הדרך לכלי הנגינה הנוספים כפסנתר, גיטרה וקלרינט הובילה אותו כמולטי טאלנט לפרוץ כיוצר אינדי הכובש את העולם עם שלושה אלבומים בסך הכל במהלך העשור הנוכחי.

על הבאתו לישראל אמונה ICP LIVE האחראית על הבאתם לארץ של הסטון טמפל פילוטס, דווין טאונסנד, סטנלי קלארק. כאמור מט סימונס יופיע בתאריך 30 בנובמבר במועדון בארבי בתל אביב, כרטיסים למופע ניתן לרכוש כאן במחיר 199 ש"ח. יש גם איוונט, שתפו.

 

 

תגים
הצג עוד

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
Close