סיקור הופעות

לאה שבת חוגגת 30 שנות יצירה

הזמרת והיוצרת לאה שבת חוגגת 30 שנות יצירה בסבב הופעות שנחת אמש גם במרכז עינב בגן העיר תל אביב, המופע סולד אאוט, הצלם מוטי קמחי ורינה לדין הגיעו וחוזרים עם החוויות, המראות והקולות. 

מצגת זאת דורשת JavaScript.

תקליט ראשון…לאה סיפרה שבשיווק התקליט הראשון שלה נסעה באוטובוסים ממקום למקום על מנת לשווק אותו, קולה הסדוק אך צלול מעביר בי צמרמורת, אני לא זוכרת את החורף. לאה המלווה בהרכב הכולל את איציק יונה בגיטרה ושירות, בן אדלשטיין בגיטרת בס ושירות, ורד פקר על הפסנתר וההפקה המוזיקלית ונועם צ'רצ'י על התופים,  יוצאת אל הקהל שמחבק אותה בהתלהבותו.

המופע של לאה שבת כלל שורה ארוכה של שירים מוכרים מהרפרטואר האישי – "תמיד יחכו לך", חתיכת שמיים", "בגלל הרוח", "רק החיים", "אתה הולך לישון מוקדם", "השיר שיביא לך אהבה" ועוד, זאת לצד אירוח של חברים – אריק סיני המצטרף לדואט ואיה כורם המצהירה כי לאה היא בעצם המרסדס סוסה הישראלית, איה מבצעת שיר שהיא כתבה במיוחד ללאה.  הזמן רץ בלי להרגיש, הגעתי אל המופע ללא ציפיות מיוחדות והופתעתי בגדול, לאה היא זמרת עם נשמה ענקית אשר סחפה את הקהל שנעמד כולו לקראת סוף ההופעה על הרגליים, אני ממליצה בלב שלם על המופע, כדאי לעקוב אחר הסבב החורפי הזה.

רינה לדין

אוהבת לשדך בתים לאנשים ואנשים לבתים, אוהבת מוזיקת ג'אז, חיה ונושמת אותה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: