סיקור הופעות

פעם חמישית בום בוקס

פסטיבל בום בוקס חזר בפעם החמישית מאז החלה המסורת להעיף את בני הנוער של ישראל עם מיטב אמני הפופ והרוק המקומיים בחגיגה שהחלה עם רדת החשכה עד הזריחה, לילה לפני ערב חג הסוכות בפארק חדרה. הצלמת הכי צעירה בבלוג, חן דואק הגיעה במיוחד לפסטיבל כדי להביא את הרגעים הכי נכונים והכי מהודקים מהנעשה על הבמה, רפורטז'ה.

כך חן על הפסטיבל הלילי: רגע לפני חג הסוכות ,נפל בחלקי להשתתף לראשונה בפסטיבל הגרוב הישראלי ,פסטיבל בום בוקס שהתקיים בפארק נחל חדרה. זו השנה החמישית בה מתקיים הפסטיבל, אשר התקיים מהשקיעה לזריחה בין מוצאי שבת ליום ראשון, לילה מלא במוזיקה.

רבבות בני הנוער אשר גדשו את מתחם הפסטיבל רקדו ושרו לצלילי מיטב להיטי האומנים המובחרים בישראל ובניהם: נצ'י נצ', ברי סחרוף, נטע ברזילי, מרסדס בנד, מוש בן ארי ,טונה, דודו פארוק ,אליעד נחום ,בניה ברבי ,דודו טסה ועוד..

את הערב פתח ישי רביבו (זוכה תחרות respect) ,אחריו עלו אביאור מלסה שאירח את עדן אלנה, מיד לאחר מכן עלה הראפר אורגטה, ואחריו הופיע איזי אשר אירח את דודי בר דוד לדואט בשיר "כל החלומות תפוסים" ,במהשך הפסטיבל התקיימה הופעה של סאבלימינל ,ואחריו הופיע חנן בן ארי ששר מכל הלב וריגש את כולנו ,רגע לפני שנגמרה הופעתו עלה דודו טסה והשניים שרו יחדיו את השיר "מה אתה רוצה ממני" , מיד לאחר מכן עלתה להקתו המעולה של דודו להמשך הופעה מצויינת, את הפרק הזה חתם מוש בן ארי שאירח את בנו ניתן בן ארי בדואט "האיש הפשוט" ואת "פתרון קל" של ניתן.

אחריהם עלו להופיע חברי להקת Balkan beat box, ובהמשך עלתה נטע ברזילי יחד עם הלופר אשר הייתה היחידה שייצגה את המין הנשי בפסטיבל באופן מדהים כמו שרק היא יודעת, בהמשכו של הפסטיבל עלה הזמר אברהם טל שהאיר את הקהל עם הלהיט "אורות" בעזרת הטלפונים של הקהל שהאירו את המתחם.

בהמשך עלה להופיע נצ'י נצ' שאירח את ברי סחרוף לדואט בשירים "לב שבור" ו"בור ועם הארץ" , אחריהם עלו חברי להקת הדג נחש המעולים שהרימו את הקהל עם להיטיהם הגדולים לסיום במעברים בין ההופעות. רגע לפני שעלו חברי להקת מרסדס בנד הצטרף גל תורן לשיר עם הדג נחש והשאיר את הקהל בשיא התלהבותו, לאחר מכן הצטרפו יתר חברי להקת מרסדס בנד להמשך הופעה מעולה שלטעמי הטובה ביותר מכל ההופעות, את הופעתם חתמו מרסדס בנד יחד עם עמרי גליקמן רגע לפני שהתקווה 6 עלו להופיע ,ושמרו על הטירוף שהטמיעו מרסדס בנד בקהל.

המשכו של הלילה הביא את המופע של טונה שביצע את להיטיו הגדולים ובניהם "סחרחורת", "הכל זה בצוות", "בסיבוב" ועוד..

אחריו עלה אליעד נחום ואירח את בניה ברבי יחד שרו את "מישהו איתי כאן" ואת "אל תשאלי", אחריהם עלה להופיע פלד שהרים והקפיץ את הקהל, אחריו עלה ג'מבו ג'יי ואחריו עלו Full Trunk , לקראת השעה חמש וחצי לפנות בוקר ,הקהל המתין בקוצר רוח להופעה של דודו פארוק שנתן הופעה שהטריפה והרימה את הקהל כמו שאף פעם לא ראיתי,

את הפסטיבל סגרו עידו בי וצוקי למסיבה עד שבע בבוקר עם הזריחה.

רבבות בני הנוער יצאו זורחים מאושר יחד עם השמש, עם חוויה מדהימה.

 

 

חן דואק

צלמת, בת 16 ,תלמידת תיכון מטבריה. מצלמת הופעות, טבע ואירועים מיוחדים. השנה זכיתי בתחרות צילומי טבע ארצית במקום הראשון. בימים אלה לומדת במסלול המתקדם בבית הספר לצילום גליץ .

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: