סיקור הופעות

עטרולדת

מחוות אמני אינדי לעטר רפפורט, מתעדת הסצנה, אוזן בר, 03.04.2013, רגעי מוסיקה קסומים באישון לילה, נכח, צילם תיעד ומדווח – יובל אראל.

רות דולורס וויס ויהוא ירון בעטרולדת, אוזןבר. צילום: יובל אראל
רות דולורס וויס ויהוא ירון בעטרולדת, אוזןבר. צילום: יובל אראל

היתרון בניהול בלוג עצמאי הוא שאתה מחליט בעצמך על מה לכתוב ומה להציג, הפעם אני הולך על מסיבת יום הולדת ומתענג על המופע המסכם, יותר טוב מזה, שנים על גבי שנים, הופעות על גבי הופעות, דואגת עטר רפפורט להגיע למקומות נידחים ברחבי הארץ, מועדוני אינדי שמינדי, ולתעד בתצלומים אמנים, מוסיקאים, חלקם ממש בתחילת דרכם, לפני שציבור כלשהו שומע עליהם, עטר תורמת בדרכה לחשיפה הכל כך חשובה לאמנים.

אמש, כשחגגה את יום הולדתה השלושים (!) החזירו לה כמה מהאמנים תמורה, מחווה מוסיקלית למי שהגיע למסיבת יום ההולדת באוזן בר (סוג של אינדי שמינדי תל אביבי), כולם מצויינים.

אולם, שיא הרגש התרחש ממש בשעות הקטנות של הלילה, כאשר רות דולורס וויס ויהוא ירון עלו לבמה בסט שירים שלה ושלו, טייק א לוק, פקחו אוזניים.

על הבמה – אורי דרור, טלי אורן, שני קדר, מיכל שני, מורפלקסיס, צביקה פורס, רות דולורס וויס, יהוא ירון.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהחגיגה

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151505626279654.1073741843.721654653&type=1

וידיאו

סעו למחנה הלהקות, כמה מהאמנים שהתארחו

http://ruthdoloresweiss.bandcamp.com/

http://yaronyehu.bandcamp.com/album/-

http://tzvikaforce.bandcamp.com/

http://orridror.bandcamp.com/

http://morphlexis.bandcamp.com/

http://shanykedar.bandcamp.com/album/-

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: