כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

עצמאי בשטח, הפרומו..

לקראת פסטיבל "עצמאי בשטח" שיערך בתאריך 21.06.2012 במהלך הלילה בקיבוץ רגבים, התקיים אמש באוזן בר בתל אביב ערב שהוקדש לחמישה הרכבים צעירים ומבטיחים שייטלו חלק לצד השמות הגדולים שיפארו את בימת הפסטיבל, היה, תיעד ומדווח – יובל אראל.

עצמאי בשטח, לא צריך טובות...
עצמאי בשטח, לא צריך טובות…


אמש, 02.06.2012, באוזן בר, התקיים ערב שלם שהוקדש לאהבה לרוק'נרול, לקראת פסטיבל הרוק הגדול של השנה "עצמאי בשטח", על הבמה עלו זה אחר זה הרכבים צעירים במרתון הופעות – אורן זילברשטיין, ויתרתי, לואיזה, Kitzu, אדיר והילדות, TREE. דיווח על מי ומה, תמונות, מראות וצלילים.

אורן זילברשטיין באוזן בר. צילום: יובל אראל
אורן זילברשטיין באוזן בר. צילום: יובל אראל

הפרומו החל בהופעתו של אורן זילברשטיין, זמר יוצר אינדי מבית פיתקית, אורן, חיפאי במקור, התחיל כחבר בלהקת החיפאית "פלורידה", עבר לתל אביב, השתתף בלהקת "המצב השלישי", בלהקת  Do You Like My Shoes עם רותם פרח ולפני שנתיים השיק אלבום בשם "בודקת".

ויתרתי, אוזן בר. צילום: יובל אראל
ויתרתי, אוזן בר. צילום: יובל אראל

הבאים בתור היו חברי ההרכב המטורף ."ויתרתי", נדהמתי בתחילה כאשר ראיתי את הסולן עם כיפה וציציות מציצות מתחת לחולצתו, הגיטריסט לבוש כחרדית עם שמלה ושביס כולל חזיה, רק המתופף נרדם בשמירה, וויתרתי, סוג של פאנק סאטירי קצר וקולע כבר עשו שימוש בתלבושות שונות בין היתר מדי צה"ל, מדי הצופים ואפילו חולצה כחולה של הנוער העובד והלומד?..סט מהיר של שירי שטויות על ענייני דיומא היווה את המופע.

לואיזה באוזן בר. צילום: יובל אראל
לואיזה באוזן בר. צילום: יובל אראל

הבא בתור הוא הבן של, עם חברי להקתו, כן, לואיזה ואיתי סחרוף, מנגנים רוק עם שמץ אלקטרוניקה, שמץ אוריינטל שמלצי, הכי טוב להם רוק'נרול מהיר ופרוע, יש להם כמה קטעים מעניינים.

Kitzu, אוזן בר. צילום: יובל אראל
Kitzu, אוזן בר. צילום: יובל אראל

ההרכב הבא, אחד החביבים עלי, הם ירושלמים במקור, תל אביב עיר הבירה כיום, חברי ההרכב Kitzu, בדיוק שבעה ימים לפני מופע ההשקה של אלבומם השני, הם כבר בליגה של הגדולים, לא נחים לרגע, במהלך הזמן שעמד לרשותם אמש הספיקו לבצע שיר חדש חדש, טרי ביותר. תרשמו ביומן – 09.06.2012, מועדון האיזור, מופע השקה לאלבום החדש.

אדיר והילדות. אוזן. בר. צילום: יובל אראל
אדיר והילדות. אוזן. בר. צילום: יובל אראל

כבר שעת חצות, ההרכב הבא שעולה על הבמה הוא אדיר והילדות, האמת שילדות לא היו על הבמה, הן היו בקהל, אבל שלושת הבחורים שניגנו רוק גיטרות פרוע ובחלקו מתבכיין על מר גורלו של צעיר בעיר הפרועה יעשו שמח בפסטיבל הצפוי,

לחיצה כאן תעבירכם לרכישת אלבומם באופן מקוון

TREE באוזן בר. צילום: יובל אראל
TREE באוזן בר. צילום: יובל אראל

את סיומו של הערב חוגגים באוזן עם אחד ההרכבים הפסיכדליים שקמו בכלל במזרח התיכון, חברי להקת TREE עולים לבמה, המוסיקה שלהם מושפעת מהחוף המערבי, גווני בלוז, גווני ריתם, הרמוניה, פסיכדליה, ההופעה משלבת אילתורי ג'אם סשן אינסטרומנטליים ארוכים…

לחיצה כאן תעבירכם להורדת אלבומם בחינם

פסטיבל "עצמאי בשטח" בעריכתו המוזיקלית של יואב קוטנר יערך משקיעה עד זריחה ויארח על הבמה שורה ארוכה של תותחי הרוק הגדולים בישראל – שלום חנוך, רמי פורטיס, ברי סחרוף, אסף אבידן, רוקפור, מרסדס בנד, תמר אייזנמן, איגי דיין והצללים, TREE, טייני פינגרז, אדיר והילדות, Kitzu, לואיזה, ויתרתי, אורן זילברשטיין.

עצמאי בשטח | פסטיבל רוק ישראלי. צילום: יח"צ
עצמאי בשטח | פסטיבל רוק ישראלי. צילום: יח"צ

רשמו ביומן : פסטיבל – "עצמאי בשטח", חמישי, 21/6, קיבוץ רגבים, פתיחת שערים 17:00. הכרטיסים במחיר של 179 ש"ח במכירה מוקדמת. שאטלים מרכבת בנימינה למופע וחזרה יעמדו לטובת המגיעים. לחצו לרכישת כרטיסים מוזלים.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150925314699654.435851.721654653&type=1&l=efb1423a1f

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d