כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

'האלבומים' – סדרת מופעי קונספט באוזן בר

'האלבומים' סדרת הופעות קונספט  בשיתוף Goola, אוזןבר, ערוץ 8 ונורמה הפקות.

שנת 2012 נפתחת ברגל ימין, סדרת מופעי איכות 'האלבומים' שתשודר בטלוויזיה בערוץ 8, הסוקרת חמישה אלבומי קאלט בתרבות הישראלית בעריכתו של יואב קוטנר ובהפקת נורמה הפקות תעלה לשידור בתאריך 7.1.12. לכבוד כך נערכים באוזן בר לסדרת הופעות קונספט, בכל יום חמישי במהלך חודש ינואר ותחילת חודש פברואר.

מעיין הירשביין. צילום: יובל אראל
מעיין הירשביין. צילום: יובל אראל

ההופעה הפותחת היא הופעתה של מעיין הירשביין אשר תבצע את אלבומו של אביתר בנאי "אביתר בנאי" (1997), במלואו ותתקיים ביום ה'– 5.1.12 בשעה 20:00. אורחים: טל רמון ושלמה גרוניך.

רוצי בובה, צילום: יובל אראל
רוצי בובה, צילום: יובל אראל

ההופעה השנייה בסדרה היא הופעתם של רוצי בובה שיבצעו את אלבומם של זקני צפת – 'זקני צפת' (1992), במלואו ביום ה' – 12.1.12 בשעה 20:00.

להקת Tree , צילום: יובל אראל
להקת Tree , צילום: יובל אראל

ההופעה השלישית בסדרה היא הופעתם של Tree שיבצעו את אלבומו של ברי סחרוף – 'סימנים של חולשה' (1994), במלואו ביום ה' – 19.1.12 בשעה 20:00.

נאג' חמאדי, צילום: יובל אראל
נאג' חמאדי, צילום: יובל אראל

ההופעה הרביעית בסדרה היא הופעתם של נאג' חמאדי שיבצעו את אלבומם של איפה הילד – 'זמן סוכר' (1993),  במלואו ביום ה' – 26.1.12 בשעה 20:00.

חיים לרוז, צילום: יובל אראל
חיים לרוז, צילום: יובל אראל

ההופעה האחרונה בסדרה תהיה בביצוע מיוחד של חיים לרוז במחווה לאלבומו של רמי פורטיס – 'פלונטר' (1978). במסגרתה יתארחו אפרת גוש, יעל דקלבאום ,שאול עשת ורועי אביטל. ההופעה תתקיים ביום ה' – 2.2.12 בשעה 20:00.

את כל המופעים באוזן בר יפתח יואב קוטנר עורך הסדרה בערוץ 8 , בכל ערב בסדרת ההופעות יצטרפו אורחים מיוחדים למספר שירים!

 הלהקות והאמנים המשתתפים יתארחו בתכנית פאנל התרבות 'הינשופים'בטרם כל הופעה ויבצעו שיר מהאלבום אותו יבצעו בהופעה חיה באוזן בר.

כלל האומנים המארחים בסדרה כבר מצאו את מקומם בבלוג של יובל אראל, במהלך הסדרה יתפרסמו בבלוג דיווחים מפורטים מהמופעים, הישארו מקוונים…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d