סיקור הופעות

יוצאים לרוץ עם הטרקטור באוזן

כיתת אמן עם חברי נקמת הטרקטור בחנות האוזן השלישית, יום שישי אחר הצהריים, 09.12.2011. ביצוע אקוסטי לכמה שירים, חדשים וגם קלאסיקות, צילום: יובל אראל.

בללי וחברים, האוזן השלישית. צילום: יובל אראל
בללי וחברים, האוזן השלישית. צילום: יובל אראל

אחרי שהספיקו לחרוש את מועדוני שנות השמונים – פינגווין, ליקוויד וקולנוע, דן, ליצור קטעי מוסיקה למופעי ריקוד, מחזה תיאטרון ואף לסרט קולנוע, גם לנוח כמה שנים והנה לא מכבר הם השיקו בהופעה חגיגית את אלבומם החדש, "נשאר רק לרוץ".

עתה הם עומדים לצאת למסע הופעות חורפי, כמה דקות לפני היציאה למסע ( יום רביעי, בארבי ת"א) חברי להקת נקמת הטרקטור הגיעו לחנות האוזן השלישית, במסגרת סדרת "רצפה אקוסטית – כיתת אמן בלעדית", נקמת הטרקטור 2011, אבי בללי שר ומספר, על הנקמה, על ההתחלה, על השנים שחלפו, על הנגנים וגם על הדרך קדימה –  הקהל שאל שאלות, מחא כפיים, קנה אלבומים וקיבל חתימות. תיעוד.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמפגש

 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150440389014654.379690.721654653&type=1&l=9233d83d20

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: