סיקור הופעות

רמירז במרגוזה

לחיים, רמירז, כוסית אחרונה הקיץ. צילום: יובל אראל
לחיים, רמירז, כוסית אחרונה הקיץ. צילום: יובל אראל

האמת שרציתי לקרא לפוסט הזה בשם רקוויאם מאוחר לתדר, גם מכיוון שתאריך הסגירה הרשמי של רדיו תדר נדחה בשבוע בעקבות מותו הטרגי של אחד התקליטנים שנמנה על אנשי הקהילה הצעירה בעיר וגם מכיוון שכאשר סוף סוף התקיים אירוע הסגירה, הגשם והרוחות פיתו אותי להישאר בבית ולאגור כוח לריקודים אל תוך הלילה בסצנה שונה לחלוטין…

האחים רמירז, עוזי, ספי ואיתן, ובכלל כל החבורה המסתובבת באותו מעגל , מוסיקאים, מפיקים ואנשי יח"צ, נותנים כל השנה את עצמם בהופעות הופעות הופעות, החליטו לחגוג חגיגה אחת אחרונה באווירה קיצית, ממש כשאנחנו נכנסים להילוך שני של סתיו קריר.

קאי צור, גולש, ברמן או פועל מתכת. צילום: יובל אראל
קאי צור, גולש, ברמן או פועל מתכת. צילום: יובל אראל

כבר הכברתי במילים על הדמויות, בפוסטים קודמים, (חפשו לבד) אז אנסה הפעם לקצר זאת לפסקאות ספורות..

יום ראשון 13.11.2011, 21:00 , שוק הפשפשים, המדרכה בין פועה ומרגוזה, ספי רמירז, עוזי רמירז,איתן רמירז – האחים רמירז סוגרים את הקיץ וחוגגים בהופעה ברחוב בבר המרגוזה. מרגוזה, רבי יוחנן 3,יפו. אורחים – קאי צור במקדחת דיסק על הברזל, רועי ריק מהקולקטיב במפוחית. מיקסמונסטר – חשמל, ציוד והגברה. צילום: יובל אראל .

אקולקטיב+רמירז, הדרן אחרון לקיץ. צילום: יובל אראל
אקולקטיב+רמירז, הדרן אחרון לקיץ. צילום: יובל אראל

אז כאן תוכלו לראות את התמונות שצילמתי, אולי תמצאו את עצמכם..

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150387976294654.373584.721654653&type=1&l=2d46cbdb35

וכאן תוכלו לראות ולשמוע את המיטב מהמופע

אהבתם? נהניתם? עכשיו תוכלו גם לרכוש אלבומים, למשל את האלבום של עוזי

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

3 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: